Hizmetlerimiz

  • Home
  • /
  • Hizmetlerimiz

Freedom Cast Ajans Olarak Sunduğumuz Hizmetler

Defile Organizasyonu

Defilelere katılmak isteyen standart vücut ölçülerinde ve üstünde olan bayan model ve manken veya adaylarının,fit vücuda sahip 180 ve üstü erkek manken ve model veya adaylarının sunumlarını cast ajans başarıyla gerçekleştirmektedir.

Mankenlik Ajansı

“Mankenlik ajansı” hizmetimizle podyumlara yeni yüzler temin etmekteyiz.Sizde manken olmak istiyorsanız Freedom Cast Ajans sizleri bekliyor.

Reklam Oyunculuğu

Ekranlarda sıkça gördüğünüz belki de ilk defa karşılaştığınız reklam oyuncularını ve yeni katılan ve katılacak oyuncu adaylarını tecrübeli ya da tecrübesiz olduğuna  bakmaksızın  görüntüsünün uygun olduğu reklam projelerine yönlendirmektedir.

Dizi & Sinema Oyunculuğu

Yaklaşık 12 yıldan beri sektörün önde gelen projelerin de hem set arkası hem de yapım ve cast  temini olarak dizi sinema çekimleri için hizmet veren profesyonel çalışanları ,Freedom Cast Yapımın çatısı altında birleşme kararı almıştır . 0-70 yaş arası tüm profesyonel oyuncu model ve amatör adayları devam etmekte olan ve yeni çekilecek dizi ve sinema  projeleri için yönlendirmektedir.

Oyuncu Ajansı

Oyuncu ajansı hizmetimizle dizi ve sinemalar için oyuncular temin etmekteyiz. Sizde dizi ve sinemalarda oyuncu olmak istiyorsanız Ajans Cast sizleri bekliyor.

Dublaj Sanatçısı

Belki hiç tanıyamayacağınız bir yerlerde görseniz sizi en çok şaşırtacak kişiler olan ses dublaj sanatçılarının sunumlarını da Freedom Cast Ajans yapmaktadır.

Ürün Tanıtım Çalışmaları

Cast ajans ürünlerinizin reklamını en iyi şekilde hazırlayacak uzman ekiplerle bir araya gelmenizi sağlamaktadir.

Dansçı, Sunucu Ajansı

Defile, fuar, bayi toplantıları, ürün tanıtımları, TV yarışma programları gibi organizasyonlar için,Freedom Cast Ajans, dans ekibi ve sunucu temin etmektedir.

Klip Oyuncusu

Freedom Cast Ajans tecrübeli ya da  kendini yeni göstemeye başlamış sanatçı adaylarının kliplerine tanıtım videolarına klip oyunculuğu yapabilecek arkadaşları ve görseli uygun özel tipleri yollamaktadır.

Makyöz & Kuaför Sanatçısı

Freedom Cast Ajans dizi, reklam, sinema, tanıtım, moda şovlarının, tanıtım faaliyetlerinin, defilelerin, fotoğraf prodüksiyonlarının,arka planında çalışan rengarenk bir canlılığı gözünüzün önüne seren kuaför ve makyöz arkadaşların iş bulmasını da desteklemektedir.

Dublör Sanatçısı

Naif oyuncular kahvelerini yudumlarken onlar yerine aksiyon sahnelerin de en zorlu görevleri yerine getiren dublör sanatçılarının bir çoğu Freedom Cast Ajans’a kayıtlı bulunmaktadır.

Sunum Hostesi

Tanıtım da başarıya giden yol projeyi  en iyi şekilde temsil edecek yardımcıları seçmekten geçmektedir . Freedom Cast Ajans kadrosu moda araba, sanayi, bilgisayar fuarlarına  ve daha bir çok alanda başarıyla hizmet veren tanıtım karşılama ve sunum hostesleri temin etmektedir.Freedom Cast Ajans,bir şirketten öte bir arkadaş topluluğudur..çalışanları 14 farklı şirkette faaliyet göstermektedir.. Freedom Cast Ajans'a başvuru yaptıktan sonra birçok farklı ajansa ve yapım şirketine bağlanmış olacak ve ajans ajans dolaşmak zorunda kalmadan bir çok iş teklifi alacaksınız..böylelikle defalarca başvuru formu doldurup kayıt esnasında birçok ajansa ödeme yapmak zorluğundan kurtulmuş olacaksınız .

İletişim

Adres: Fulya / Şişli Telefon:0 545 806 00 80 Email:info@freedomajans.com
© Copyright 2019 - freedomajans.com