Hakkımızda

Freedom Cast Yapımın bir parçası olan Freedom Cast Ajans  başvuran kişileri güzel,çirkin,zayıf, şişman diye ayırt etmeksizin davet edip setlere göndermektedir. Başarı gösteren arkadaşları ise  profesyonel kadrosuyla özenle ayırarak  sektörle ilgili eğitimler verip onları bu sektörün en iyileriyle buluşmasını sağlamaktadır. Freedom Cast Yapımın cast ajansı olan Freedom Cast Ajans, başvuran kişileri ilk olarak fotoğraf çekimine yönlendirerek çalıştığı projelere sunumlarını yapmaktadır.. paylaşılan  fotoğraflar  yapım şirketlerinin istediği model de oyuncuyu tercih etmelerine olanak sağlamakta yani bi anlamda oyuncu ile yapım şirketlerinin buluşmasına aracılık yapmaktadır.

Defile, moda çekimi, dizi film, ve sinema faaliyetleriyle beraber reklam, tanıtım alanlarında çalışmalara yön veren Freedom Cast Ajans etrafında bulundurduğu uzman, tecrübeli ve alanıyla bütünleşmiş kadrosu ile müşterilerine hizmet sunmaktadır.

Freedom Cast Ajans sunduğu hizmetlerle farkındalığı oluşturmuş ve hizmet kalitesini müşterilerine göstermiş bulunmaktadır.

Freedom Cast Ajansın  ilkesi şu yöndedir;  Hem oyuncularımız hemde  modellerimiz için en iyisini araştırarak yeteneklerini bularak ön plana çıkarmaktır.  Freedom Cast Ajans her anlamda aktif olarak rol almış ve de amatör kişileri deneyimli ya da deneyimsiz modelleri ve adayları kendisine kazandırmıştır.

Bu sektörde oyuncu ya da yan oyuncu olmak isteyen kişilerden gelen istekler üzerine çalışmalar yaptığımız yapım şirketleri ile değerlendirmelerde bulunup dizi ve sinema sektörüne yeni yüzler sunmaktayız. Model ve casting , yapım hizmetlerimiz ile en hareketli geniş kadrosuna sahip olmanın mutluluğunu yaşıyoruz.

Çalışma Şartlarımız

  1. 18 yaşından küçükler veli onayı olmadan kayıt yaptıramazlar ve çekimlere katılamazlar.
  2. Farklı ya da aynı projelerde en az 1 saatlik diyaloglu sahneleri olmayan oyuncular için ilk gittikleri set staj çekimi sayılır..oyuncuya gittiği ikinci çekimden sonra ödeme yapılmaya başlanır.
  3. Oyuncunun kazancı yapımcı firma ödeme yaptıktan en geç 24 saat içerisinde oyuncunun kendisine ödenir..yapımcı firma ödemeyi geciktirir ya da ödeme yapmazsa gecikmeden veya zarardan ajans mesul tutulamaz zarar taleb edilemez.
  4. Oyuncu yapmayı kabul ettiği rolün hakkını vermekle yükümlüdür.Şartların zorlaşması set saatlerinin uzaması gibi durumlara sabır göstermek zorundadır.
  5. Set saatinden bir süre önce toplanma yerine gelen oyuncunun servis ve yemek masrafları yapımcı firmaya aittir.
  6. Oyuncu katıldığı sette kendinden daha tecrübeli olan ve o gün onunla ilgilenmek için orada bulunan ekip başı arkadaşın kurallarına uymak zorundadır.
  7. Oyuncu farklı ajanslar ile istediği gibi özgürce çalışma hakkına ve istediği an kaydını sildirme hakkına sahiptir.
1120

Proje

4148

Oyuncu

4952

Model

96225

Özel TipFreedom Cast Ajans,bir şirketten öte bir arkadaş topluluğudur..çalışanları 14 farklı şirkette faaliyet göstermektedir.. Freedom Cast Ajans'a başvuru yaptıktan sonra birçok farklı ajansa ve yapım şirketine bağlanmış olacak ve ajans ajans dolaşmak zorunda kalmadan bir çok iş teklifi alacaksınız..böylelikle defalarca başvuru formu doldurup kayıt esnasında birçok ajansa ödeme yapmak zorluğundan kurtulmuş olacaksınız .

İletişim

Adres: Fulya / Şişli Telefon:0 545 806 00 80 Email:info@freedomajans.com
© Copyright 2019 - freedomajans.com