BaşvurOyunculuk Eğitimi Almak İster Misin?

Oyunculuğun temelinde bulunan yetenek, zamanla geliştirilebilen ve eğitilebilen bir olgudur. Hedefiniz sahnede, sinemada veya televizyon sektöründe başarılı bir oyuncu olmak ise doğru yerdesiniz! Alanında uzman eğitmenlerimiz eşliğinde alacağınız eğitim sizin sektörde daha ilgi çekmenize ve hızlı ilerlemenize katkıda bulunacaktır.

Şimdi Başvur

Çalışma Şartlarımız

 1. 18 yaşından küçükler veli onayı olmadan kayıt yaptıramazlar ve çekimlere katılamazlar.
 2. Farklı ya da aynı projelerde en az 1 saatlik diyaloglu sahneleri olmayan oyuncular için ilk gittikleri set staj çekimi sayılır..oyuncuya gittiği ikinci çekimden sonra ödeme yapılmaya başlanır.
 3. Oyuncu devamlılığı olan bir projeyi kabul eder ve söz vermesine rağmen çekimin devamlılığına mazeret bildirmeksizin katılmazssa üç günlük kazancı ve gerekirse ajansla ilişiği kesilir.
 4. Oyuncu şirketin reklamını görüp tıklayıp başvurduğu andan aranmasına,ajansa gelip kayıt olmasından fotoğrafları çekilip çekilen fotoğraflarının tasarlanıp sunulmaya hazır hale gelmesine kadar yapılan masrafları katılım bedeli adı altında oyuncunun kendisine yansıtılır..daha sonra kaydını sildirmek istese dahi bu ücret geri taleb edilemez.
 5. Oyuncunun kazancı yapımcı firma ödeme yaptıktan en geç 24 saat içerisinde oyuncunun kendisine ödenir..yapımcı firma ödemeyi geciktirir ya da ödeme yapmazsa gecikmeden veya zarardan ajans mesul tutulamaz zarar taleb edilemez.
 6. Oyuncu yapmayı kabul ettiği rolün hakkını vermekle yükümlüdür.Şartların zorlaşması set saatlerinin uzaması gibi durumlara sabır göstermek zorundadır.
 7. Set saatinden bir süre önce toplanma yerine gelen oyuncunun servis ve yemek masrafları yapımcı firmaya aittir.
 8. Oyuncu katıldığı sette kendinden daha tecrübeli olan ve o gün onunla ilgilenmek için orada bulunan ekip başı arkadaşın kurallarına uymak zorundadır.
 9. Yapım şirketleri ve ajanslar yeri geldiğinde 24 saat çalışan kurumlardır..oyuncu gece 12’de de aranabilir,oyuncunun bundan sıkıntı duyacak bir durumu olursa kayıt esnasında bilgi vermesi sonradan doğabilecek problemlerin önüne gececektir.
 10. Ajansta çekilen fotoğraflarınız yapımcı firmalar ve diğer ajanslar arasında paylaşılmak için kullanılır..sitemizde ya da başka bi yerde kullanılamaz ve çekilen fotoğrafları oyuncu kendisi için taleb edemez.
 11. Oyuncu farklı ajanslar ile istediği gibi özgürce çalışma hakkına ve istediği an kaydını sildirme hakkına sahiptir.


Freedom Cast Ajans,bir şirketten öte bir arkadaş topluluğudur..çalışanları 14 farklı şirkette faaliyet göstermektedir.. Freedom Cast Ajans'a başvuru yaptıktan sonra birçok farklı ajansa ve yapım şirketine bağlanmış olacak ve ajans ajans dolaşmak zorunda kalmadan bir çok iş teklifi alacaksınız..böylelikle defalarca başvuru formu doldurup kayıt esnasında birçok ajansa ödeme yapmak zorluğundan kurtulmuş olacaksınız .

İletişim

Adres: Fulya / Şişli Telefon:0 545 806 00 80 Email:info@freedomajans.com
© Copyright 2019 - freedomajans.com